Hakkımızda

Hep zirvede kalmak…

Yenilikçi fikirlerimizi tedarikten dağıtıma üretim süreçlerimizin her adımına yansıtırken planlı yatırımlarla büyümek ve mükemmele ulaşma hedefimizi çevresel, sosyal ve kurumsal ilkelerimizle bütünleştirip, sektöründe hep zirvede olmayı başaran kalıcı bir marka olmak.

Araştırma-Geliştirme çalışmalarımıza verdiğimiz özel önemle sektörümüzde yeni trendlerin yaratıcısı, standartları belirleyen öncü kuruluş olmak.

Dünya genelinde sektörümüzün çeşitli bileşenleriyle kurduğumuz güçlü iletişimle  markamızı uluslararası alanda geliştirmek ve marka bilinirliğimizi artırmak; büyüme ve sürdürülebilir bir kalkınma dinamiği oluşturmada sektörümüze kılavuzluk etmek.    

Marka bir yolculuktur…

Marka bir yolculuktur...Bir fikirle başlar, üretime dönüşür, yatırımlarla sürer, kaliteyle hızlanır ve yoluna güvenle devam eder... Elite Style'ın marka yolculuğu da bu aşamalardan geçti. 1985 yılında kurulan firmamız Karataş Tekstil, kısa sürede gerçekleştirdiği büyük yatırımlar ve ulaştığı kaliteyle çorap ve tekstil sektörünün güvenilir markalarından biri haline geldi. Kurulduğu günden bu yana son teknolojiyi üretim süreçlerine katan, her geçen yıl artan iş hacmi ve zengin ürün yelpazesiyle çorapta Türkiye'nin dünyaya açılan markası oldu.

Beklentileri ürüne yansıtmak...

Elite Style, kendini sürekli yenileyen, zamanın ruhunu yakalayan kreasyonlarıyla ayakları şık, kaliteli ve sağlıklı çoraplarla tanıştırmaya devam ediyor. Kadın, Kız Çocuk ve Özel Seri ürünlerle çorapta yeni trendleri belirleyen Elite Style'ın gözalıcı ürünleri, alanlarında uzman tasarımcı ve modelistlerimiz tarafından tamamen markamıza özgün tasarımlarla moda tasarım stüdyolarımızda geliştiriliyor.

Değişen algıları, modada gözde trendleri çorapta yeniden yorumlayan Elite Style olarak başarımızda, müşterilerimizle olan güçlü bağımız ve farklı zevk ve beklentileri ürünlerimizin tümüne yansıtabiliyor olmanın büyük payı var. Müşterilerimizin öneri ve görüşlerine her zaman önem veren kurumsal yapımız,  firmamızın kalıcı başarısı ve istikrarlı gelişiminin de en önemli nedenlerinden biri. Aylık ortalama 2.000.000 çift üretim kapasitemizle hep yeniyi ve farklı olanı ararken estetiği kaliteyle buluşturmaya odaklanan üretim felsefemizle Elite Style olarak müşterilerimizi her zaman mutlu etmek değişmez ilkemizdir.